DETAYLI İÇ TEMİZLİK (sterilizasyon)

Aracının ilk günkü temizliğini özleyen müşterilerimize özel sunduğumuz bu hizmet sayesinde aracınız virüs, bakteri ve mantarlardan arınmış, sağlıklı bir araç haline gelmektedir.

Aracınızın koltukları, döşemeleri, paspasları ve bagajı vakumlu makinalar ile süpürülerek özel anti-bakteriyel temizleyici maddeler ile dezenfekte edilir ve kurutulur.

Aracınızdaki döşemelerin türüne göre özel çalışma yapılmaktadır. Döşemelere nüfuz eden lekeler çıkarılarak bakterilerden arındırılması sağlanır. Aracınızın tavan döşemesi sarkmaya ve zedelenmeye önlem alınarak temizlenir. Torpido, kapı ve cam fitilleri, direksiyon, ön konsol, hava kanal ızgaraları, vites konsolu, kapı döşemeleri ve bagaj içi titizlikle temizlenir. Camlar ve aynalar içten ve dıştan antibakteriyel temizleyiciler ile temizlenir.

Son aşama olarak araç içi ozonlanır. Bu işlemle kötü kokulara ve bulaşıcı hastalıklara yol açan virüs, bakteri ve mantarlar öldürülmüş olur, kötü kokulardan arınır.

Tüm bu işlemler esnasında özel olarak bir isteğiniz ya da dikkat etmemizi gerektirecek özel hususlar var ise bize bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin isteğinizi ve beklentilerinizi önemsiyor, bunlara yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Aracınızın temizliği için gereken tüm donanıma ve deneyime sahibiz. Size en kaliteli ve aracınıza özel ürünlerle hizmet veriyoruz.

 • Verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz.
 • Size ve aracınıza değer veriyor, özen gösteriyoruz.
 • İsteklerinizi ve beklentilerinizi önemsiyoruz.
 • Aracınıza özel tek kullanımlık, kaliteli ürünler kullanıyoruz.
 • Aracınızın özelliklerine göre uygun ürünleri tercih ediyoruz.
 • Aracınızı kapınızdan alıp, kapınıza teslim ediyoruz.
 • Hizmet anında mekanımızda ziyaretteyseniz ücretsiz WiFi hizmeti sunuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Aracımın anahtarlarını size teslim etmek ve orada bulunmak zorunda mıyım?

  Deneyimli ekibimiz titiz bir seçimden geçerek size bu hizmeti vermek üzere eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız güvenlik ve gizlilik ihlali gerçekleştirmeyeceğini taahhüt eder. Aracınızı ve anahtarlarınızı güvenerek ekibimize teslim edebilirsiniz. Aracınızı yıkatırken dilerseniz başında bekleyerek verdiğimiz hizmeti kontrol edebilir, dilerseniz ayağınıza hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

 • Diğer müşterilerin araçları için kullandığınız ürünleri benim aracımda da kullanıyor musunuz?

  Aracın temizlenmesi için kullanılan sünger, bez gibi tek kullanımlık ürünler kullan at şeklindedir ve birden fazla araçta kullanılmamaktadır. Ayrıca aracınızın farklı bölgeleri (araç içi, dışı, altı, cam ve aynaları, kaporta, jant vb) için de farklı ürünler kullanmaktayız.

© Copyright 2018 BrightAuto Care by Berra Bayka Design