İÇ DIŞ YIKAMA (fırçasız, süngerle)

Aracının temizliğine önem veren siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette aracınızı fırça ile yıkamamaktayız. Aracın fırça ile yıkanması durumunda boya üzerinde oluşabilecek kılcal çiziklerin ve fırçaların tüm kirleri en ince detayına kadar temizleyemediğinin farkındayız. Yaptığımız uygulamada aracınız özel mikro fiber süngerler yardımıyla yıkanıp yine mikro fiber bezler yardımıyla kurulanır. Bu sayede aracınızın boyası hiçbir şekilde zarar görmez ve aracınız en ince detayına kadar temizlenmiş olur, aynı zamanda aracınızda boya koruma uygulaması var ise zedelenmemiş olur. Uygulamamızda boya üzerine yapışan kir ve tozların yumuşatılıp rahatça sökülmesi için köpük yerine kaliteli cilalı şampuan kullanmaktayız.

Aracınızın kaportası ve camları için kullanılan süngerler, aracın marşpiyel, tampon, jant ve lastik kısmında kullanılan süngerler değildir. Aracın alt kısımlarında bulunan yoğun kum, toz, çamur gibi kirlerin sünger gözenekleri arasına girebileceğinden dolayı her bölgeye farklı sünger kullanmakta olup araç kaportasının ve camlarının zarar görmesinin de önüne geçiyoruz.

Araç içi temizliğinde mikrofiber bezler kullanılmakta olup, tepeden tırnağa en ince ayrıntısına kadar özenle temizlik yapılmaktadır. Aracınızın döşemeleri, torpido ve plastik aksamları, kapı panelleri hiçbir şekilde toz ve iz bırakmadan silinmektedir. Araç içi ve bagaj bölümü, hava yardımıyla tüm tozlar ortaya çıkarıldıktan sonra elektrikli süpürge yardımıyla temizlenir ve kaliteli cam temizleyiciler ile araç camları ve aynaları iç ve dıştan temizlenerek iz bırakmayacak şekilde kurulanır. Araç paspaslarınızın türüne göre özel temizleme çalışması yapılır ve paspaslarınız kirlerinden arındıktan sonra araç içerisinde koku yapmaması için kurutulduktan sonra araç içine konmaktadır.

Tüm bu işlemler esnasında özel olarak bir isteğiniz ya da dikkat etmemizi gerektirecek özel hususlar var ise bize bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin isteğinizi ve beklentilerinizi önemsiyor, bunlara yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Aracınızın temizliği için gereken tüm donanıma ve deneyime sahibiz. Size en kaliteli ve aracınıza özel ürünlerle hizmet veriyoruz.

 • Verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz.
 • Size ve aracınıza değer veriyor, özen gösteriyoruz.
 • İsteklerinizi ve beklentilerinizi önemsiyoruz.
 • Aracınıza özel tek kullanımlık, kaliteli ürünler kullanıyoruz.
 • Aracınızın özelliklerine göre uygun ürünleri tercih ediyoruz.
 • Aracınızı kapınızdan alıp, kapınıza teslim ediyoruz.
 • Hizmet anında mekanımızda ziyaretteyseniz ücretsiz WiFi hizmeti sunuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Aracımın anahtarlarını size teslim etmek ve orada bulunmak zorunda mıyım?

  Deneyimli ekibimiz titiz bir seçimden geçerek size bu hizmeti vermek üzere eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız güvenlik ve gizlilik ihlali gerçekleştirmeyeceğini taahhüt eder. Aracınızı ve anahtarlarınızı güvenerek ekibimize teslim edebilirsiniz. Aracınızı yıkatırken dilerseniz başında bekleyerek verdiğimiz hizmeti kontrol edebilir, dilerseniz ayağınıza hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

 • Diğer müşterilerin araçları için kullandığınız ürünleri benim aracımda da kullanıyor musunuz?

  Aracın temizlenmesi için kullanılan sünger, bez gibi tek kullanımlık ürünler kullan at şeklindedir ve birden fazla araçta kullanılmamaktadır. Ayrıca aracınızın farklı bölgeleri (araç içi, dışı, altı, cam ve aynaları, kaporta, jant vb) için de farklı ürünler kullanmaktayız.

© Copyright 2018 BrightAuto Care by Berra Bayka Design