KÖTÜ KOKU GİDERME

Çok sevdiğiniz arabanızın içinde zamanla oluşan bakteriler, dökülen gıdalar, aracınızda yolculuk yaptırdığınız evcil hayvanlar ve aracınızın baş düşmanı sigara kötü kokulara sebep olarak sürüş keyfinizi etkiler ve zamanla aracın döşemelerine sinerek kalıcı olurlar.

Araç deodorantları veya diğer kimyasalların kullanılması, koku sorununu sadece geçici olarak çözer, çünkü bu yöntemler gerçek kötü kokuları genellikle sadece bir araya toplar. Genellikle kısa süre sonra, başlangıçtaki rahatsız edici kötü kokular tekrar ortaya çıkar. Kötü kokuları giderme yöntemi olarak kalıcı bir çözüm ve antibakteriyel olması sebebiyle sağlıklı olan ozon cihazlarını kullanmaktayız.

Aracınızda kötü koku giderme işlemi yapmadan önce kokunun kaynağını bulmak adına çalışma yaparak öncelikle kokuya neden olan faktörü temizlemek için çalışma yapmaktayız.

Tüm bu işlemler esnasında özel olarak bir isteğiniz ya da dikkat etmemizi gerektirecek özel hususlar var ise bize bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin isteğinizi ve beklentilerinizi önemsiyor, bunlara yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Aracınızın temizliği için gereken tüm donanıma ve deneyime sahibiz. Size en kaliteli ve aracınıza özel ürünlerle hizmet veriyoruz.

 • Verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz.
 • Size ve aracınıza değer veriyor, özen gösteriyoruz.
 • İsteklerinizi ve beklentilerinizi önemsiyoruz.
 • Aracınıza özel tek kullanımlık, kaliteli ürünler kullanıyoruz.
 • Aracınızın özelliklerine göre uygun ürünleri tercih ediyoruz.
 • Aracınızı kapınızdan alıp, kapınıza teslim ediyoruz.
 • Hizmet anında mekanımızda ziyaretteyseniz ücretsiz WiFi hizmeti sunuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Aracımın anahtarlarını size teslim etmek ve orada bulunmak zorunda mıyım?

  Deneyimli ekibimiz titiz bir seçimden geçerek size bu hizmeti vermek üzere eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız güvenlik ve gizlilik ihlali gerçekleştirmeyeceğini taahhüt eder. Aracınızı ve anahtarlarınızı güvenerek ekibimize teslim edebilirsiniz. Aracınızı yıkatırken dilerseniz başında bekleyerek verdiğimiz hizmeti kontrol edebilir, dilerseniz ayağınıza hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

 • Diğer müşterilerin araçları için kullandığınız ürünleri benim aracımda da kullanıyor musunuz?

  Aracın temizlenmesi için kullanılan sünger, bez gibi tek kullanımlık ürünler kullan at şeklindedir ve birden fazla araçta kullanılmamaktadır. Ayrıca aracınızın farklı bölgeleri (araç içi, dışı, altı, cam ve aynaları, kaporta, jant vb) için de farklı ürünler kullanmaktayız.

© Copyright 2018 BrightAuto Care by Berra Bayka Design