SERAMIK KAPLAMA

Standart koruma yöntemlerinden daha etkili olan bu uygulama doğal koşulların meydana getireceği çamur, zift-katran vb. zararlı etkilere karşı aracınızın boyasını tam anlamıyla koruyacaktır.

Ağaç reçineleri, kuş pislikleri ve böcek yapışmalarının sonucunda ortaya çıkacak olan asit türlerinin araç boyasına işleme süresini geciktirerek size ekstra zaman kazandıracak, aracınız uygulama sonrasında UV ışınlara karşı koruma altında olacağından, UV ışınların boya yüzeyinde oluşturacağı zararlı etkilerin de önüne geçilecektir.

Uygulamaya geçmeden önce aracınızdaki boya üzerine yapışmış zift, reçine, toz ve yabancı maddeleri titizlikle temizliyoruz. Araç yüzeyinde herhangi bir iz ve ıslak yüzey kalmayacak şekilde mikro fiber bezler yardımıyla aracınızı kuruluyoruz. Çizik giderme, parlatma ve hare giderme aşamaları yapıldıktan sonra seramik kaplama işlemini titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Tüm bu işlemler esnasında özel olarak bir isteğiniz ya da dikkat etmemizi gerektirecek özel hususlar var ise bize bildirmeniz yeterlidir. Sizlerin isteğinizi ve beklentilerinizi önemsiyor, bunlara yönelik özel çalışmalar yapıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Aracınızın temizliği için gereken tüm donanıma ve deneyime sahibiz. Size en kaliteli ve aracınıza özel ürünlerle hizmet veriyoruz.

 • Verdiğimiz hizmeti önemsiyoruz.
 • Size ve aracınıza değer veriyor, özen gösteriyoruz.
 • İsteklerinizi ve beklentilerinizi önemsiyoruz.
 • Aracınıza özel tek kullanımlık, kaliteli ürünler kullanıyoruz.
 • Aracınızın özelliklerine göre uygun ürünleri tercih ediyoruz.
 • Aracınızı kapınızdan alıp, kapınıza teslim ediyoruz.
 • Hizmet anında mekanımızda ziyaretteyseniz ücretsiz WiFi hizmeti sunuyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Aracımın anahtarlarını size teslim etmek ve orada bulunmak zorunda mıyım?

  Deneyimli ekibimiz titiz bir seçimden geçerek size bu hizmeti vermek üzere eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Firmamız güvenlik ve gizlilik ihlali gerçekleştirmeyeceğini taahhüt eder. Aracınızı ve anahtarlarınızı güvenerek ekibimize teslim edebilirsiniz. Aracınızı yıkatırken dilerseniz başında bekleyerek verdiğimiz hizmeti kontrol edebilir, dilerseniz ayağınıza hizmetin keyfini sürebilirsiniz.

 • Diğer müşterilerin araçları için kullandığınız ürünleri benim aracımda da kullanıyor musunuz?

  Aracın temizlenmesi için kullanılan sünger, bez gibi tek kullanımlık ürünler kullan at şeklindedir ve birden fazla araçta kullanılmamaktadır. Ayrıca aracınızın farklı bölgeleri (araç içi, dışı, altı, cam ve aynaları, kaporta, jant vb) için de farklı ürünler kullanmaktayız.

© Copyright 2018 BrightAuto Care by Berra Bayka Design